info@javancctv.com
071-32302723
شنبه تا چهارشنبه 8 تا 16 پنجشنبه 8 تا 14
 

وبلاگ

دوربین مداربسته AHD
دوربین مداربسته AHD یا AHD CCTV به اصطلاح انگلیسی Analog High Definition CCTV به معنای دوربین مداربسته آنالوگ می باشد. در دوربین های آنالوگ سنتی (دوربین آنالوگ تیوی لاینی) روزولشن تصویر یکی از بزرگترین نقاط ضعف این دوربین ها بود و برای جبران این نقطه ضعف تکنولوژی های جدیدی در سیستم های مداربسته آنالوگ ایجاد شدند که یکی از آنها تکنولوژی AHD است.

دوربین مداربسته AHD نوع دیگری از دوربین مداربسته می باشد که استفاده از آن چند وقتی است که در کشور های مختلف از جمله ایران فراوان شده و البته دلیل آن قیمت نسبتا پایین آن و کیفیت بسیار بالای آن می توان اشاره نمود.
فروشگاه افروزسازان نیز این محصول را ارائه می دهد از جمله دوربین مداربسته مکسل ahd

در دوربین مداربسته AHD نیز مانند HDCVI, امکان ارسال تصاویر در بستر کواکسال (کواکسیال) به متراژ ۵۰۰ متر فراهم می شود.در واقع AHD به وجود آمد برای اینکه محدودیت مسافت ارسال تصویر HD را در دوربینهای مداربسته برطرف کند. با استفاده از تکنولوژی AHD می توان ارسال ویدئو را روی کابل کواکسیال ۷۵ اهم معمولی تا مسافت ۵۰۰ متر با هزینه خیلی کمتر از تکنولوژی HD-SDI انجام داد. در این تکنولوژی سیگنال ویدئو فشرده سازی نمی شود و حزئیات اصلی تصویر ویدئو حفظ می شود.از آنجایی که تصاویر بصورت خام و بدون کوچکترین تغییر و فشرده سازی برداشت و ارسال می‌شوند، شاهد کیفیت بالایی خواهید بود، حتی با استفاده از کابل‌های نامرغوب و کانکتور BNC معمولی (البته بهتر است از کابل و کانکتور مرغوب استفاده شود).

آموزش دوربین مداربسته AHD
فروشگاه افروزسازان در زمینه فروش و نصب دوربین مداربسته AHD فعالیت می کند . برای آموزش دوربین مداربسته AHD به سایت افروزسازان مراجعه نمایید.

در ارتباط باشید