info@javancctv.com
071-32302723
شنبه تا چهارشنبه 8 تا 16 پنجشنبه 8 تا 14
 

وبلاگ

شرکت افروز سازان جوان عرضه کننده انواع دوربین مداربسته در ایران می باشد.

از خدماتی که شرکت افروز سازان جوان در زنجیره خدمات خود به مشترکین ارائه می دهد خدمات سیستم های دوربین مداربسته می باشد که در زمینه مشاوره و تامین ، نصب و راه اندازی کلیه سیستم ها اقدام نموده است و اجرا و پشتیبانی این سیستم ها را با کیفیت بسیار مطلوب عهده دار می باشد.

حفظ امنیت و نظارت بر ساختمان ها جز ضروریات امنیتی محسوب می گردد. یکی از راهکارهای ارتقای امنیت ساختمان و مجموعه ، راه اندازی دوربین های مداربسته و محلی برای Monitoring می باشد.دوربین های مینیاتوری برای مکان های بسته و داخلی استفاده می گردند و در موارد صنعتی دوربین هایی در اندازه بزرگتر و خارجی بکار گرفته می شوند که با استفاده از قابلیت های اتصال به کامپیوتر و تحت شبکه از مزایای بسیار زیادی برخوردار می گردند که می توان به مکان انتقال تصویر بدون نیاز به دستگاه های جانبی و امکان ضبط و جستجو در تصاویر ضبط شده ، سرعت بالا را مثال زد.
انتخاب بهترین دوربین مداربسته برای تامین تمام نیازهای نظارت و حفاظت یک محیط بستگی به عوامل متعددی دارد. دوربین مداربسته یک راه حل عملی و اقتصادی برای حفظ امنیت است. یکی از شاخص ترین ویژگی های بهترین دوربین مداربسته، سازگاری با شرایط آب و هوایی منطقه است، در حالت کلی انتخاب بهترین دوربین مداربسته به هدف و کاربری پروژه بستگی دارد.

برای اطلاع از قیمت انواع دوربین مداربسته با شرکت افروزسازان جوان در تماس باشید.

07132302723

کیفیت تصویر مناسب دوربین مداربسته

کیفیت بالای تصویر از مهم ترین فاکتورهای انتخاب بهترین دوربین مداربسته است. هر چه رزولوشن تصویر ذخیره شده بالاتر باشد، تصویر روشن تر و واضح تر خواهد بود. برای داشتن تصاویری با کیفیت ایده آل باید از دوربین های مدار بسته ۱۰۸۰p و بالاتر استفاده کنید. ذکر این نکته ضروری است که: در صورت به کارگیری دوربین مدار بسته با کیفیت بالا، باید از کابل HD برای انتقال تصاویر از دوربین به دستگاه DVR استفاده شود تا کیفیت آن افت نکند.

آیا دوربین باید قابلیت دید در شب داشته باشد؟


نظارت بر فضای بیرون از خانه در تاریکی شب، بسیار اهمیت دارد. امروزه دوربین هایی با فناوری مادون قرمز در بازار وجود دارند که در تاریکی شب نیز تصاویری با کیفیت بالا را ضبط می کنند. داشتن قابلیت دید در شب از ویژگی های بهترین دوربین مداربسته است. بسیاری از مدل های این دوربین ها به صورت اتوماتیک و با تاریک شدن محیط، LED های مادون قرمز خود را روشن کرده و تصاویر واضحی را ثبت می کنند. هر چه تعداد این LED های مادون قرمز بیشتر باشد، فضای گسترده تری تحت پوشش دوربین قرار می گیرد.

چه نوعی دوربین مداربسته برای کاربری شما مناسب است؟

در حالت کلی دو نوع دوربین برای نظارت بر فضای بیرونی ساختمان وجود دارد. دام(Dome) و بولت (Bullet). پایه گنبدی شکل دوربین مدار بسته دام، تشخیص زاویه تحت پوشش آن را دشوارتر می کند. از این رو سارقان و خرابکاران نمی توانند خود را از دید دوربین مدار بسته دام، پنهان کنند. انتخاب محل مناسب برای نصب دوربین مداربسته نیز بر انتخاب نوع آن تاثیر دارد.

در ارتباط باشید