info@javancctv.com
071-32302723
شنبه تا چهارشنبه 8 تا 16 پنجشنبه 8 تا 14
 

دوربین مداربسته ارزان قیمت

دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته در واقع یک سیستم نظارت تصویری می باشد که جهت مشاهده تصاویر یک محیط و نمایش آن به افراد خاصی نصب می گردد. با توجه به اینکه تصاویر عمومی نمی باشند و به طیف خاصی از کاربران نمایش داده می شوند به آن تلویزیون مدار بسته نیز می گویند.

دوربین های مدار بسته بصورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند.

دوربین های مدار بسته آنالوگ
دوربین های مدار بسته IP

دوربین های مدار بسته موجود در بازار در دسته بندی اول به دو گروه آنالوگ و IP یا تحت شبکه می باشند . مصرف کنندگان بیشتر به دلیل قیمت انواع دوربین مداربسته آنالوگ ، روی به خرید این نوع سیستم می آورند و در بازار فروش دوربین های مدار بسته این نوع سیستم بازار گرمی دارد و بسیار پرفروش و رایج می باشد . از جمله مزایای این سیستم نظارتی می توان ، پایین و مطلوب بودن قیمت با توجه کیفیت ، متنوع و در دسترس بودن محصولات و از همه مهمتر ساده بودن نصب و راه اندازی آن نام برد . منتها ناگفته نماند که اخیرا بازار هم به معرفی و فروش دوربین های مدار بسته تحت شبکه می پردازد و از تکنولوژی روز عقب نمانده است و این نوع سیستم ها با داشتن قیمت بالا باز هم مخاطبین خاص خود را دارد اما زمان برای جایگزینی این سیستم به جای سیستم های آنالوگ ، بسیار کند می گذرد . تفاوت قیمت دوربین مدار بسته آنالوگ در مقایسه با دوربین مدار بسته دیجیتال بسیار ملموس و قابل توجه است .

مزایای سیستم های نظارتی دیجیتال :

کیفیت تصویر فوق العاده بالا ، کاهش سیم کشی ، امکان برقراری ارتباط بیسیم با کیفیت بالا ، ارسال شدن صدا ، تصویر و برق تحت شبکه و از معایب این سیستم نظارتی بالا بودن قیمت تجهیزات و محدود بودن پهنای باند می باشد . 

برای اطلاع از قیمت انواع دوربین مداربسته با شرکت افروسازان جوان در تماس باشید.